Czasowe zamknięcie stadionu !

W okresie zimowym t.j. do 28 lutego stadion szkolny jest nieczynny

Rekrutacja na świetlicę w roku szkolnym 2021/2022

Z dniem 15 czerwca rozpoczyna się rekrutacja dzieci klas I-IV na zajęcia opiekuńcze w świetlicy, w roku szkolnym 2021/2022.

Do  pobrania regulamin świetlicy wraz z kartą zgłoszeniową.

Wypełnioną kartę należy dostarczyć do sekretariatu szkoły w terminie do 22 czerwca 2021 r.

E-Świetlica !

W zakładce świetlica nasi uczniowie i rodzice mogą znaleźć propozycje wykorzystania przez dzieci wolnego czasu. Zajęcia zaproponowane dzieciom w ramach zdalnej świetlicy mają na celu zachęcenie dzieci do aktywnego spędzania czasu wolnego. Nasze zajęcia połączone są z rozwijaniem zainteresowań najbliższym otoczeniem, budzeniem szacunku do ludzi oraz świata przyrody, wyrabianiem nawyku korzystania z darów natury, zdrowego trybu życia, zainteresowaniem czytelnictwem.

zapraszamy !

Informujemy, że od 18 maja 2020 r. istnieje możliwość uczestnictwa dziecka w zajęciach opiekuńczo-wychowawczych w oddziale przedszkolnym.

Rodziców dzieci uczęszczających do oddziału przedszkolnego prosimy o zgłaszanie checi przyprowadzania dzieci na zajęcia do szkoły prosi się o zgłaszanie tego faktu do sekretariattu szkoły lub bezposrednio do wychowawcy. Proszę również zapoznać się z procedurami (zamieszczone poniżej) a w razie zgłószeia dziecka do udziału w zajęciach o pobranie i podpisanie formularza (należy przynieść podpisany formularz przy pierwszym przyprowadzeniu dziecka)

Informujemy również, że od 18 maja 2020 r isnieje również możliwość  udziału dziecka w zajęciach specjalistycznych (rewalidacja, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne itp.) po uprzednim zgłoszeniu dziecka przez rodziców/opiekunów oraz wyrażeniu zgody na piśmie.

Zgodnie z komunikatem rządowym od 25 maja umożliwimy udział w zajęciach także uczniom klas I-III. Szczegółowe informacje pojawią się po otrzymaniu przez szkoły odpowiednich wytycznych.

Procedura organizacji opieki nad dziećmi w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Biórkowie Wielkim
w okresie zagrożenia epidemiologicznego

FORMULARZ ZGŁOSZENIA DZIECKA DO SZKOŁY W OKRESIE ZAGROŻENIA EPIDEMIOLOGICZNEGO

INFORMACJA  WÓJTA GMINY KONIUSZA

w sprawie otwarcia Przedszkoli i Oddziałów przedszkolnych w Szkołach Podstawowych z terenu Gminy Koniusza od dnia 06 maja 2020r.- tutaj

W związku z koniecznością prowadzenia działań profilaktycznych zmierzających do zahamowania rozwoju koronawirusa w dniach od 16 marca do 24 maja szkoła jest zamknięta dla interesantów. Sekretariat pracuje zdalnie. Wszystkie sprawy proszę załatwiać drogą meilową, za pośrednictwem dziennika elektronicznego lub telefonicznie.

e-mail: spbiorkow@koniusza.pl

tel. 606708995 (sekretariat w godzinach 8:00-15:00)

692113989 (dyrektor w godzinach 10:00-15:00)

Dzień Patronki, Marii Konopnickiej.

„Kochasz ty dom, rzeźwiącą woń

Skoszonych traw i płowych zbóż…”

2 kwietnia 2020 r. w naszej szkole obchodzić będziemy Dzień Patronki, Marii Konopnickiej. Celem uroczystości stanie się przybliżenie sylwetki tej wybitnej pisarki i poetki.

Podczas planowanego krótkiego programu artystycznego w wykonaniu uczniów naszej szkoły przewiduje się ogłoszenie wyników konkursów zorganizowanych z okazji Dnia Patrona.

Uczniowie naszej szkoły mogą wziąć udział w dwóch konkursach poświęconych patronce szkoły:  konkursie plastycznym (kl. I-III) oraz informatyczno - polonistycznym (kl. IV-VIII).

W załącznikach znajdują się regulaminy konkursów: plastycznyinformatyczno - literacki.